reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia XZ4

Karşınızda hazırlanan taslak tasarımıyla Sony Xperia XZ4 [Video]

Xpeira XA3Xperia L3 ve Xperia XA3 Ultra modellerinden sonra OnLeaks ile MySmartPrice ortaklığı karşımıza Sony Xperia XZ4 modelini de çıkarttı.

Ortaya çıkan sızıntılardan hazırlanan bu taslak tasarım, Sony Xperia XZ4 modeline erken bir bakış atmamıza imkan tanıyor. İlk bakışta Samsung Galaxy Note 9‘u andıran telefon, köşeli bir gövde yapısı üzerine kuruluyor. Bu açıdan şaşırtmayan model, oldukça ince çerçevelere sahip. Bünyesinde bir ekran çentiği bulunmayan telefon, söylendiği kadarıyla 6,5 inç bir ekran üzerine kuruluyor. Resmi olarak MWC 2019 kapsamında tanıtılacağı söylenen telefon, gerçekten büyük ve uzun duruyor. Parmak izi sensörünün yan tarafta yer alacağı belirtilen telefonun, arkasında üçlü bir kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Önünde tek bir özçekim kamerasının olduğu görülen model için şimdilik ayrıntılı detaylar bulunmuyor. Ancak telefonun gücünü Snapdragon 8150 (855) işlemciden ve en az 6 GB RAM‘den alacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony Xperia XZ4
Sony Xperia XZ4

Sony Xperia XZ4 modelinin işi zor görünüyor

Çünkü 2019’un başında gerçekten çok dikkat çeken amiral gemileri geliyor. Bunların başında Samsung Galaxy S10 ailesi yer alıyor. Ayrıca Huawei ve Xiaomi‘nin de üst düzey özelliklere ve göz alıcı tasarıma sahip modeller hazırladığı biliniyor. Bu açıdan Sony Xperia XZ4 modelinin başarılı olabilmesi oldukça zor görünüyor.