reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy x

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy X’un çıkış tarihi ortaya çıktı

Samsung’un dört gözle beklenen katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy X’un tanıtım tarihiyle ilgili ortaya bir iddia atıldı. Samsung’a yakın kaynakların belirttiği bilgilere göre Galaxy X, önümüzdeki yılın şubat ayında görücüye çıkacak.

Yepyeni bir kategori altında tanıtılmasını beklediğimiz telefonda katlanabilir OLED ekran teknolojisinin kullanılacağı ifade ediliyor. Koreli kaynakların aktardıkları bilgiler gerçeğe dönüşürse Galaxy X’un ekranı üç farklı şekilde kullanılabilecek. Apple’ın izlediği yol haritası gibi yeni amiral gemisi telefonunda X ismini tercih edeceği konuşulan Samsung’un yeni telefonuyla fark yaratması bekleniyor.  Daha önce ortaya çıkan bilgilerde Galaxy X’in sınırlı sayıda üretileceği belirtilmişti. Bir süre önce internete sızan açıklamada telefonun özel bir model olacağı ve yalnızca 100 bin adet üretileceği ifade edilmişti.. 2012 yılından beri iddialar yapılan telefonun 4K çözünürlük sunan katlanabilir ekranla birlikte geleceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknoloji dünyası katlanabilir ekranlı telefonu merakla bekliyor

Telefonun katlanabilir ekranı haricinde ne gibi özellikleri bünyesinde barındıracağı şu an için ne yazık ki belli değil. Katlanabilir ekranlı telefonun satış fiyatına dair bir iddia ortaya atılmasa da telefonun oldukça yüksek bir fiyattan kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Video

Katlanabilir ekranlı telefonlar işte böyle bir deneyim sunuyor