reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Katlanabilir ekranlı Samsung telefon hakkında son bilgiler

Samsung önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S9’u tanıtmak için artık gün sayıyor. Tasarımı ve performansıyla tüm dikkati üstüne çekmesini beklediğimiz telefon henüz tanıtılmasa da önümüzdeki yıl satışa sunulacak Galaxy modeliyle ilgili ilk detay ortaya çıktı.

Samsung’a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre 2019 yılında piyasaya sunulacak Galaxy modeli Galaxy S10 yerine Galaxy X olarak adlandırılacak. Apple’In izlediği yol haritası gibi yeni amiral gemisi telefonunda X ismini tercih edeceği konuşulan Samsung’un yeni telefonuyla fark yaratması bekleniyor.

Daha önce ortaya çıkan bilgilerde Galaxy X’in sınırlı sayıda üretileceği belirtilmişti. Bir süre önce internete sızan açıklamada Galaxy X’in özel bir model olacağı ve yalnızca 100 bin adet üretileceği ifade edilmişti.. 2012 yılından beri iddialar yapılan telefonun 4K çözünürlük sunan katlanabilir ekranla birlikte geleceği belirtiliyor. Telefonun katlanabilir ekranı haricinde ne gibi özellikleri bünyesinde barındıracağı şu an için ne yazık ki belli değil. Katlanabilir ekranlı telefonun satış fiyatına dair bir iddia ortaya atılmasa da telefonun oldukça yüksek bir fiyattan kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Samsung’un yeni harikası ne zaman tanıtılacak?

Galaxy X’un önümüzdeki yılın şubat ayında görücüye çıkması bekleniyor.