reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy F’in çıkış tarihiyle ilgili son iddia

Geleceğin ekran teknolojisi hiç şüphesiz katlanabilir ekranlar olacak. Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen ekranlar, sektöre yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. Katlanabilir ekranlı telefonlarda Samsung’un başı çekeceği belirtiliyor. Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy F‘in çıkış tarihi ortaya çıktı. Kaynakların aktardıkları bilgilere göre Samsung Galaxy F, önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Samsung Galaxy F olarak adlandırılmasını beklediğimiz Samsung Galaxy F’in Huawei’nin telefonuyla önümüzdeki yıla damga vurması bekleniyor. Teknoloji dünyası tarafından dört gözle beklenen Samsung Galaxy F’in telefon olarak kullanıldığında 4,6 inç ekrana, tablet olarak kullanıldığında 7,3 inç ekrana sahip olacağı ifade ediliyor. Samsung Galaxy F’den tablete geçişin ekranın açılmasıyla gerçekleşeceği dile getiriliyor. Samsung Galaxy F’de Gorilla Glass ekran korumasının ise yer alması beklenmiyor. Samsung’un bunun yerine Sumitomo Chemical tarafından üretilen şeffaf bir poliimid kullanacağı ifade ediliyor. Gorilla Glass’tan daha esnek olduğu için katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy F’de bu malzemenin kullanılacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy F’in yurt dışı satış fiyatı ne kadar olacak?

Huawei’nin katlanabilir ekranlı telefonunun satış fiyatına dair dedikodu henüz bulunmasa da telefonun astronomik rakamdan satışa sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bu arada unutmadan söyleyelim. Samsung Galaxy F’in 1.800 dolardan piyasaya sunulacağı iddia ediliyor. Bu fiyatın her bütçe için uygun olmadığını belirtelim.

İlginizi çekebilir

En yeni Surface Pro modeli