reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold’u çalışırken gösteren video [İzle]

Yurt dışında 1.980 dolar fiyat etiketi bulunan katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, ilk defa firma haricindeki bir paylaşımda çalışırken görüntülendi.

Türkiye’de 20 bin TL civarında satılması beklenen katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, güzel bir video ile gündemde geldi. Bu videoda modeli firmanın resmi bir paylaşımları haricinde çalışırken görüyoruz. Çok detaylı veya uzun olmayan video, modelin sadece açılışını ve ufak kullanım detaylarını karşımıza getiriyor. Bu videoda özellikle ana ekranın ortasındaki bölüm dikkat çekiyor. Samsung Galaxy Fold masada tamamen açık haldeyken dahi katlama bölümü açıkça görülebiliyor. Bu durum birçok kişinin hoşuna gitmeyecek gibi duruyor. Bunun haricinde standart bir arayüz tasarımı bulunan model, biliyorsunuz aynı anda tam üç farklı uygulama çalıştırabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold şu detaylara sahip

Modelde 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3) (İç ekran) ve 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9) (Dış / kapak ekran) olmak üzere iki adet ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, tam 12 GB RAM ile geliyor. Dahili hafızası 512 GB olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsemiyor. Bunun yerine parmak izi sensörü güç tuşunda olan telefon, arkasında 16 MP F2.2 ultra geniş açı + 12 MP (2PD) F1.5/F2.4 OIS geniş açı + 12 MP F2.4 OIS telefoto olmak üzere üç adet kamera yer alıyor. Modelin içerisinde ise 10 MP (2PD) F2.2 geniş açı + 8 MP F1.9 derinlik kamerası bulunuyor. Modelin kapağında ise 10 MP (2PD) F2.2 kamerası bizleri karşılıyor.4.380 mAh pil üzerine kurulan telefonda, normal ve ters kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor.