reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold’u çalışırken gösteren yeni video [İzle]

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold sektör tarafından merakla bekleniyor. İşte bu geleceğin modelini çalışırken gösteren yeni bir video çıkmış durumda.

Advertisement

26 Nisan tarihinde Avrupa merkezli olarak ön siparişe açılacak katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, yurt dışında 1.980 dolar, Türkiye’de ise 20 bin TL düzeyinde satılacak. Görüldüğü üzere çok pahalı olan ancak yine de çok merak uyandıran telefon, yeni bir video ile gündemde. Bu videoda kalite düşük olmasına rağmen telefonun sunduğu deneyime bir kez daha göz atıyoruz. Daha önce çıkanlardan farklı olarak dıştaki ince uzun ekranı da detaylandıran video, telefon hakkında bilmediğimiz özel bir bilgi vermiyor. Ancak telefonun oldukça akıcı olarak çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor. Rakip Huawei Mate X’te de olduğu gibi ekran kapalı olduğu zaman katlanma yeri seçilebilen katlanabilir telefon Galaxy Fold, sektörün geleceğini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold şu detaylarla geliyor

Modelde 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3) (İç ekran) ve 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9) (Dış / kapak ekran) olmak üzere iki adet ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, tam 12 GB RAM ile geliyor. Dahili hafızası 512 GB olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsemiyor. Bunun yerine parmak izi sensörü güç tuşunda olan telefon, arkasında 16 MP F2.2 ultra geniş açı + 12 MP (2PD) F1.5/F2.4 OIS geniş açı + 12 MP F2.4 OIS telefoto olmak üzere üç adet kamera yer alıyor. Modelin içerisinde ise 10 MP (2PD) F2.2 geniş açı + 8 MP F1.9 derinlik kamerası bulunuyor. Modelin kapağında ise 10 MP (2PD) F2.2 kamerası bizleri karşılıyor.4.380 mAh pil üzerine kurulan telefonda, normal ve ters kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor.