reklamı kapat

POPÜLER

goat-simulator

Keçileri kaçırmaya hazır olun, Goat Simulator’a güncelleme paketi geliyor

Çıktığı günden beri, büyük bir patlamayla bağımlılık yaratan çılgın keçi simülasyon oyununun yapımcıları, hayranlardan gelen ek paket isteğini bir güncelleme paketi olarak ücretsiz sunacaklarını açıkladı.

Bir keçi simülasyon oyunu ne kadar eğlenceli olabilir sorusuna tokat gibi cevap veren Goat Simulator hayranlar için artık bir oyundan daha fazlasına dönüşmüş durumda. Dead Island‘ın dramatik tanıtım videosunu aratmayacak duygusallıkta bir tanıtım videosuyla oyun dünyasına bomba gibi düşen Goat Simulator size normallerin üzerinde bir keçi olma deneyimi sunuyor.
goat-simulator

Kendi içinde göndermeleri, başarı dereceleri, gizli bölümleri olan oyun kısa sürede bağımlılık yaratmayı da başarıyor. Oyun çıktığından beri hayranlardan gelen ek paket isteğini yanıtsız bırakan yapımcılar, dün oyunun Facebook sayfası üzerinden ücretsiz bir güncelleme paketi geleceğini duyurdu. Eski haritanın büyüklüğünde yeni bir harita, yeni keçiler, yeni başarı listeleri ve daha pek çok şey vadeden yapımcıların asıl bombası ise yerel iki kişilik oyun modu oldu. Mayıs ortası gibi çıkacağı duyurulan paket için hayranlar şimdiden sabırsızlanmaya başlamış görünüyor.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER