reklamı kapat

POPÜLER

Ferrari

Keşke gerçek olsa: Karşınızda Ferrari Stallone konsepti [Video]

Süper otomobil dünyasının en önemli isimlerinden Ferrari için hazırlanmış yeni bir harika konsept daha karşımızda bulunuyor.

İtalyan süper otomobil üreticisi Ferrari, en son hatırlarsınız firmanın yarış DNA’sı ile SUV formunu birleştiren bir GT Cross konsepti ile gündeme gelmişti. Şimdi ise Murray Sharp imzalı gerçekten çok ama çok iddialı Stallone konsepti karşımızda. Murray Sharp, Stallone konsepti ile firmanın hiper otomobil tarafındaki geleceğini hayal ediyor. Firmanın ikonik rengini çarpıcı çizgiler ile birleştiren konsept, hem önden hem de arkadan oldukça kışkırtıcı görünüyor. Gerçek olabilecek çizgide hazırlanan ve birçok karbon fiber parça üstüne kurulan konsept, dijital aynalar ve dijital dikiz aynası ile karşımıza çıkıyor. Bir hiper otomobil olduğundan elbette sadece iki kişilik olan Ferrari Stallone konsepti, aerodinamik olarak da akıllıca tasarlanmış bir gövdeyi gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ferrari Stallone konsepti oldukça etkileyici

Üst kısma yerleştirilen egzos çıkışlarından da anlayabileceğiniz üzere elektrikli olmayan Stallone, her açıdan kendisine hayran bırakan çalışmalar arasında yer alıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi gerçek olabilecek kadar güzel olan Stallone konsepti, firmanın gerçekten örnek alabileceği çalışmalar arasında yer alıyor. Murray Sharp’ın konsept üstünde ulaştığı detay seviyesi ve kalitesi ise gerçekten takdiri sonuna kadar hak ediyor.

Ferrari Stallone
Ferrari Stallone
Ferrari Stallone

İlginizi çekebilir

Ferrari Roma modelini gözler önüne seren video