reklamı kapat

POPÜLER

Kickstarter’ın yeni rekortmeni, teknolojik soğutucu: Coolest Cooler [Video]

Yenilikçi fikir ve ürünlere fon desteği toplamak için başvurulan ilk adreslerden olan Kickstarter‘da rekor kırarak en çok bağış alan proje ünvanını kazanan “Coolest Cooler” standart bir soğutucudan çok daha fazlasını sunuyor.

Kickstarter’da ön plana çıkan Coolest Cooler kırdığı rekorla dikkatleri üzerine çekiyor. Zira belirlenen sürenin bitimine 3 gün kala topladığı yaklaşık 10 milyon 500 bin dolar fonla -iki yıl önce 10,2 milyon dolar destek elde eden akıllı saat Peeple’ı geride bırakarak- en iyiler listesinde bir numaraya yerleşen mütevazi soğutucu, yetenekleriyle bu başarısının hakkını fazlasıyla veriyor.

coolest coolerKlasik soğutucularda olduğu gibi yiyecek ve içecekleri muhafaza eden Coolest Cooler bünyesinde 18 voltla çalışan şarj edilebilir bir mikser barındırıyor. Böylelikle piknik ya da etkinliklere özel buzlu kokteyller hazırlayarak ortama renk katabiliyorsunuz. Diğer taraftan mobil uygulama aracılığıyla akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebilen su geçirmez bluetooth hoparlör eğlence ihtiyacını karşılarken, entegre usb girişi sayesinde telefon ya da tabletinizi şarj edebilirsiniz.

coolest cooler3Akıllıca tasarlanmış yapısıyla kapasitesi arttırılan soğutucuda tabak, bardak, çatal gibi yemek ekipmanlarının yanı sıra üst bölümdeki eşya haznesiyle taşıma işi oldukça kolaylaştırılıyor. LED aydınlatma ve açacak gibi ufak detaylarıyla fark yaratmayı başaran Coolest Cooler’ın Amerika için satış fiyatı 185 dolar. Diğer ülkelerden ise ek 100 dolar kargo ücreti ödeyerek toplam 285 dolara soğutucuya sahip olunabiliyor.

VİDEO