reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves motosiklet

Kıskandıran koleksiyon, işte Keanu Reeves’in favori motosikletleri [Video]

Yeni John Wick filmiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Keanu Reeves, yayımlanan bir videoda favori motosikletlerini gösterdi.

Keanu Reeves, artık birçok kişinin bildiği üzere çok büyük bir motosiklet tutkunu. Bu tutkusunu bir adım öteye taşıyan ve Gard Hollinger ile Arch Motorcycle firmasını kuran ünlü isim, bu şirket ile oldukça dikkat çekici lüks motosiklet modellerine imza atıyor. Bir tutkunun işe dönüşmesi olduğu için her detayıyla özel olarak ilgilenilmiş Arch Motorcycle modelleri, elbette harika görünüyor. Ancak Keanu Reeves‘in kişisel koleksiyonun da başka efsane modeller de yer alıyor. GQ tarafından yayımlanan yukarıda izleyebileceğiniz video, işte bu motosikletlerin bazılarına ufak bir bakış attırıyor. Videoda özellikle Reeves’in sahibi olduğu ikinci motosiklet 1973 Norton Commando 850 MK2A ve 2004 Matrix Reloaded filminden “Matrix yeşili” Ducati 998 dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves, tutkunusu işe dönüştürebilmiş şanslı insanlardan

2011 yılından bu yana faaliyette bulunan şirketin temelleri 2007 yılına dayanıyor. Gard Hollinger’den kendisine özel bir motosiklet yapmasını isteyen Reeves, Hollinger’in yaptığı motosikleti çok beğenince ortak iş yapmak istiyor ve ortaya Arch Motorcycle çıkıyor. Motosikletler hakkında konuşurken oldukça enerjik ve mutlu görünen Reeves, kendi çizgisini koruduğu için Hollywood’un en çok sevilen aktörleri arasında yıllar geçmesine rağmen başı çekiyor.