reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Gemini Man

Will Smith’in kendisine karşı mücadele verdiği film: Gemini Man [Video]

Aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden Will Smith kendisine karşı mücadele verdiği Gemini Man filmiyle beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Filmin ilk fragmanı gün yüzüne çıktı.

Advertisement

Nostaljik bir aksiyon filmi havasına sahip olan Gemini Man karşımıza iki farklı Will Smith çıkartıyor. Tecrübeli oyuncu karşımıza başarılı bir suikastçi olan Henry Brogen rolüyle çıkıyor. Onun işinde usta olduğu ancak peşine düşen yeni düşmanını bir türlü alt edemediğini öğreniyoruz. Düşmanı yapacağı tüm hamleleri biliyormuş gibi hareket ediyor. Bu da onun her zaman bir adım önde olmasını sağlıyor. Sonrasında anlıyoruz ki karşısında farklı biri yok, kendisinin genç versiyonu var! Henry Brogen’in çalıştığı şirket onu klonluyor ve genç bir versiyonunu yaratıyor. Junior olarak adlandırılan bu karakter orijinal Henry Brogen’i ortadan kaldırmak üzere gönderiliyor. Henry rızası dışında klonlandığını ve kendisi tarafından öldürülmek üzere olduğunu anlıyor. Junior ise Henry’i gördükten sonra hayattaki amacını ve kişiliğini sorgulamaya başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gemini Man filminin eski aksiyon filmlerini andırmasının nedeni ise aslında çok basit. Bu proje 1997 senesinden beri geliştiriliyor. Başlangıçta rahmetli Tony Scott tarafından yönetilmesi planlanıyordu. Ardından proje Ang Lee tarafından devralındı. İlk geliştirildiği dönemde çekilmesi teknolojik imkansızlıklar sebebiyle mümkün olmamıştı. Şimdi sinema teknolojilerinin gelişmesiyle Gemini Man karşımıza 90’lar havasında bir aksiyon filmi olarak çıkıyor.

Yönetmenliğini Ang Lee’nin üstlendiği Gemini Man filmi Amerika’da 11 Ekim‘de izleyici karşısına çıkacak. Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi henüz belli değil. Paylaşılan ilk fragmana ise haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.