reklamı kapat

POPÜLER

Köpeği için tam 8 tane iPhone 7 satın aldı

20 Eylül 2016

iPhone 7’nin çıkışını gerçekleştirmesinin üzerinden birkaç gün geçti ve cihaza olan yoğun ilgi stokların kısa sürede tükenmesine neden oldu. Cihazı satın almak isteyenler birkaç haftayı bulabilen bekleme süreleriyle karşı karşıya kalıyor. Dolayısıyla bir tane cihaz bulmak bile mucize. Diğer yandan Çin’in en zengin adamının oğlunun köpeği ise 8 adet iPhone 7‘nin tadını çıkarıyor.

Çinli zengin, köpek ve iPhone 7 anahtar kelimelerinden olayı çözmekte zorlandıysanız biraz daha açıklayalım. Çin’in en zengin adamı olan ve serveti 23 milyar sterlini bulan Wang Jianlin’in 28 yaşındaki oğlu tepki çeken bir olaya imza attı. Zengin iş adamının tek oğlu olan Wang Sicong, alaska kurdu cinsi Coco adlı köpeğine tam 8 adet iPhone 7 satın aldı. Winchester Koleji’nde eğitim alan ve şimdiden varlığı 430 milyon sterlin geçen Sicong’un bu fotoğrafları farklı yorumlar aldı. Bazıları köpeği sevimli bulurken bazı kesimler ise köpeğin bile kendilerinden zengin olmasından yakındı. Söz konusu görsellerin iPhone 7’nin piyasaya sürüldüğü ilk gün yayınlandığını ve Çin’de bir iPhone 7’nin ortalama 800 dolar olduğunu da sözlerimize ekleyelim.

Zengin iş adamının oğlunun köpeği Coco‘ya verdiği ilk hediye bunlar değil. 2015 yılında Apple Watch çıktığında cihazlardan yine birkaç tane satın alan Sicong, köpeğinin patilerine iki tane Apple Watch takılıyken çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmıştı. Coco’nun iPhone ve Apple Watch ile çekilen fotoğraflarına haberin görselindeki galeriden göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Köpeği için tam 8 tane iPhone 7 satın aldı” için 3 cevap

  1. Kadir Korkmaz dedi ki:

    Köpek için 7 adet iphone 7 alıyon be salak zenginsin parayı nereye harcanacağını bilmiyon fakir insanlara yoksul insanlara okul yada derneklere katkın olsun allah seni zengin etmişki şükretmesi bile bilmiyosun

  2. Can Altıparmak dedi ki:

    Köpeğin olayım abiii

  3. Burhan dedi ki:

    Zenginlik, farklı çıkış kaynağı oluşturmuş bunlarda. Almamış resmen, girişi patlatmışlar.