reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un öncesini konu alan yeni bir yapım gelebilir

68’inci Emmy Ödülleri’nin ardından Frasier’ı geride bırakarak Emmy tarihinin en çok ödül alan yapımı olan Game of Thrones’un son iki sezonu kalmış olması hayranları üzüyor. Ancak Emmy’nin kulisinde George R.R. Martin elinde Game of Thrones evreniyle alakalı pek çok hikaye olduğunu belirtince, gözler yeni yapımlara yöneldi.

George R.R. Martin’in elinde gerçekten de çok fazla materyal var. Targaryen tarihi bile başlı başına dikkat çekecek bir konuyken meşhur Robert Baratheon isyanını izlemek için yanıp tutuşanlar da mevcut. Son 13 bölümü kalan Game of Thrones’un da haliyle sona erdikten sonra farklı bir hikayeyle devam etmesi bekleniyor. Geçmişi konu alan yeni bir televizyon şovu uzun zamandır kulislerde konuşulan dedikodulardan. George R.R. Martin, Game of Thrones evreninde çekilebilecek çok fazla konu olduğunu doğrularken aynı zamanda dizinin bittikten sonra yeni bir yapımın geleceği duyumları için “Bunlar sadece spekülasyon” demekle yetindi.

Dizinin hala iki sezonu olduğunu vurgulayan Martin, aynı zamanda iki kitap daha yazması gerektiğini hatırlattı ki ilginçtir biz yazarın bu kitapları tamamen unuttuğuna inanmaya başlamıştık. Demek ki Martin derinlerde bir yerde hala kendine inanıyor.

Dizi bittikten sonra aynı evrende yeni bir dizinin çekilme ihtimalinin, George R.R. Martin’in son iki kitabı yazma ihtimalinden daha yüksek olduğuna inanıyoruz.

YORUMLAR