reklamı kapat

POPÜLER

Korg

Korg’dan aktif gürültü engelleme destekli kablosuz kulaklık: NC-Q1

 NAMM, ses tutkunlarına yönelik geliştirdiği yeni kulaklığı Korg NC-Q1’i tanıttı. DJ’lere yönelik tasarlanan kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor. Aşırı gürültülü ortamlarda dahi kaliteli bir ses deneyimi sunduğu belirtilen kulaklığın uçaklarda veya trenlerdeki motor sesini duymadan rahatlıkla kullanılabileceği söyleniyor. Aktif gürültü engelleme özelliği haricinde kulaklıkta pasif gürültü engelleme özelliğinin de bulunduğunu söyleyelim.

İleri besleme ve geri bildirim teknolojisinin bir kombinasyonu sayesinde NC-Q1, hem çevrenizi hem de kulaklıklara neler olduğunu izlemeye imkan tanıyor. Kulaklığın içinde ve dışında mikrofonlar yer alıyor. Akıllı İzleme ve Ses Geliştirme işlevleri gibi DJ dostu özellikler de kulaklıkta karşımıza çıkıyor.  Çalma / duraklatma ve parçaları atlama işlemlerini gerçekleştiren çok işlevli bir tuşun kullanıldığı kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda ses otomatik olarak duruyor. Kulaklığı tekrardan taktığınızda ise ses otomatik olarak devam ediyor. Google Asistan ve Siri’ye kolay erişimin de bulunduğu Bluetooth destekli Korg NC-Q1 tam dolu pille 36 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor. 41 mm’lik özelleştirilmiş sürücülerin tercih edildiği kulaklıkta 1.200 mAh kapasiteli pil mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Korg kulaklık ne zaman piyasada olacak?

Korg NC-Q1 önümüzdeki ay yurt dışında piyasaya sürülecek. Kulaklığın satış fiyatı ise 350 dolar olacak. Korg imzalı kablosuz kulaklığın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın şaşırtan modeli