reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MS105

Mercusys MS105

Mercusys MS105

Mercusys MS105

Mercusys MS108G

Mercusys MS108G

Kredi kartı boyutunda Mercusys imzalı masaüstü ağ anahtarları

TP-Link‘in bütçe dostu ağ markası Mercusys, ağ anahtarı ürün ailesini duyurdu. Genellikle kurumsal ağ projelerinde kullanılan switch’ler, ağa bağlı cihaz sayısı arttıkça artık evlerde de tercih ediliyor.

Advertisement

Mercusys,  Türkiye’de satışta olan dört modelinden ikisi 5 girişe, diğer ikisi ise 8 girişe sahip. Ağ anahtarı Tak&Çalıştır özelliğine destek veriyor. Ağ anahtarına televizyon ve oyun konsolu gibi cihazlar Ethernet kablosuyla bağlanıyor. Herhangi bir yapılandırmaya ihtiyaç duyulmadan bu cihazlar ağa dahil oluyor. Mercusys’in iki modeli MS105G ve MS108G, Gigabit , MS105 ve MS108 modelleri  ise 10/100 Mbps bağlantı hızı sunuyor. MS108G, 4K Ultra HD TV’ler, bilgisayarlar, yazıcılar, IP kameralar, oyun konsolları ve diğer cihazlarla uyumlu çalışıyor. Cihazlar aynı zamanda güvenli bir bağlantı deneyimi de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys imzalı ağ anahtarlarının Türkiye fiyatları

Kredi kartı boyutunda olan cihazlar evde veya ofislerde kullanılabiliyor. Mercusys switch ailesi, ev ya da küçük ofiste kablo ile ağa bağlı cihaz sayısı fazla olan yerler için uygun bir cihaz. Mercusys’in diğer ürünlerinde  olduğu gibi ağ anahtarları da uygun fiyata satılıyor. Mercusys MS105 modelinin fiyatı 135 TL, MS108G modelinin fiyatı ise 349 TL. Şu sıralar bir ağ anahtarı satın almayı düşünüyorsanız Mercusys’in uygun fiyatlı çözümlerini tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display