reklamı kapat

POPÜLER

Rise Online World

Kripto kazandıran yerli yapım oyun: Rise Online World

Türk oyun şirketi Roko Game tarafından geliştirilen Rise Online World için geri sayım başladı. 15 Nisan‘da erişime açılacağı açıklanan oyun Roko Game’in 25 kişilik ekibiyle 5 yıllık bir geliştirme sürecinde tamamlandı.

MMORPG türünde karşımıza çıkacak yerli yapım oyun, Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş durumda. Bu konuda da bir ilke imza atan Rise Online World, Multiplayer özelliğine de destek veriyor.  Oyun, Play2 Earn içeriklerini barındırması ve Pay 2 Win olmaması yönüyle de dikkat çekiyor. Oyunda Protean ve Lunaskar olmak üzere iki ırk ve dört sınıf bulunuyor. Oyuncular istedikleri ırk ve sınıf ile oyuna başlıyor. Oyuncular karakterlerini zamanla geliştirebiliyor.  Geliştirilen karakterlerle çeşitli oyun içi etkinlik, turnuva ve savaşlara katılmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rise Online World blockchain tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor

Oyun Blockchain modellerini de kullanıyor. Oyuncular oyun oynayarak gerçek dünyada da değeri olan ROCO Token kazanabiliyor ve ROCO Token ile NFT Marketplace’den alışveriş yapabiliyor. Yüksek bir oyun deneyimi sunan Rise Online World’ın Türkiye’nin ardından diğer ülkelerde de kullanıma sunulması bekleniyor.  Girişimciler Mehmet Kurtoğlu ve Sebahattin Akay tarafından 2017 yılında kurulan başarılı oyun şirketi Roko Game’in imzasını taşıyan Rise Online World oyununu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın