reklamı kapat

POPÜLER

Land Rover savunmasını güçlendirdi

03 Aralık 2015

Uzun yıllardır Land Rover marka otomobillerin modifikasyon işleriyle uğraşan İngiliz kuruluş Overfinch bu kez şirketin savunmasını güçlendirdi. Halihazırda güçlü performans ve tasarımıyla dikkat çeken Land Rover Defender, 40’ıncı yıla özel Overfinch dokunuşlarıyla sapasağlam hale geldi.

Overfinch’in usta ellerinden geçerek görsel açıdan daha zengin ve ilgi çekici hale gelen Defender, artık hem arazi hem de günlük kullanıma daha uygun bir görüntü çiziyor. Gümüş renklerle daha vurgulu hale gelen ön kaput, ızgara ve tampon tasarımı, yuvarlak üçlü LED aydınlatma grubu ilk bakışta göze çarpan detaylardan. Yeniden yorumlanan yan eşikler, arka kısıma eklenen ekstra basamak ve işlenmiş alüminyum kaplı depo kapağı yine Defender’ın öne çıkan incelikli dokunuşları arasında. Overfinch hem ön kaputun ucuna hem de arkada Union Jack gölgeli plaka üzerine işlediği Overfinch yazısıyla kendi imzasını atmayı da ihmal etmemiş.

Kaputun altına dokunmayan Overfinch, iç mekanı da epey zenginleştirmiş. Sportif Recaro koltuklar, alüminyum pedallar, arka görüş kamerası, uydu navigasyon, DAB (dijital radyo yayını) ve Alpine bilgi eğlence sistemi bunlardan bazıları. Tüm bu güzelliklerin bedeli ise 70 bin euro.

YORUMLAR