reklamı kapat

POPÜLER

Land Rover ve Zenith ortaklığında özel üretim kol saati

İsveçli saat markası Zenith ile ürettiği arazi araçlarıyla öne çıkan Land Rover yeni bir ortaklığa imza atıyor. İki firma Cenevre Otomobil Fuarı‘nda Zenith El Primero Chronomaster serisine dahil olacak özel üretim saatlerini tanıttı.

Land Rover bu sene gerçekleşen Cenevre Otomobil Fuar’ında Velar SUV model araçları tanıtmasıyla öne çıktı. Ancak bu duyurunun yanı sıra tam ismi The Chronomaster El Primero Range Rover Velar Special Edition olan saat de gün yüzüne çıkmış oldu. Zenith ile Land Rover’ın yeni iş birliği sonucunda ortaya oldukça şık bir saat çıktı. 42mm kalınlığındaki saat için seramik ve alüminyum tercih edilmiş. Bu da saatin çiziklere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Saatin teknik özelliklerinde bir önceki modele göre bir farklılık bulunmuyor. Satışa çıkartılan bu saatin Velar SUV modeliyle birlikte kullancısına farklı bir hava katması amaçlanıyor. Tabii saatin isteneni verebilmesi için Zenith ve Land Rover gibi iki büyük markanın bir araya gelmesi yeterli olmuyor. Asıl versiyonu geçtiğimiz eylül ayında piyasaya sürülen bu saat kullanıcıların bir kısmı tarafından beğenilirken, bir kısmı tarafından fazlaca eleştirilmişti. Böylece kullanıcılar ikiye bölünmüştü.

Henüz El Primero Range Rover Velar Special Edition’ın fiyatı resmi olarak açıklanmadı. Ancak Zenith El Primero saatlerinin fiyatları 5 bin ile 10 bin dolar arasında değişiklik gösterdiğini hatırlatmakta yarar var.

VİDEO