reklamı kapat

POPÜLER

Last of Us Part 2’nin kadrosuna Westworld’den bir isim katıldı

İlk sezonunu soluksuz izlediğimiz Westworld‘de olayların gizemini çözmeye çalışırken ortadan kaybolan Elsie Hughes’ı (Shannon Woodward) hatırlıyor musunuz? Görünen o ki Hughes için yeni işlerin kapısı aralanmış.

Last of Us Part 2 duyurulduğundan beri yerimizde duramıyoruz. Naughty Dog’un ne gibi bir güzellik ortaya koyacağını ve duygularımızı nasıl alt üst edeceğini merakla beklerken, oyunun kadrosuna dahil olan bir isim daha açıklandı. Westworld hayranlarının hemen tanıyacağı bu isim ise Shannon Woodward‘dan başkası değil. Bu heyecan verici haberi ise bizzat Woodward duyurdu. Last of Us Part 2’nin kreatif direktörü Neil Druckmann ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Woodward, böyle bir projeye dahil edildiği için ne kadar heyecanlı olduğunu da söylemeyi ihmal etmedi.


Woodward’ın hangi karaktere hayat vereceği ise şimdilik bilinmiyor. Ne Sony, ne Naughty Dog ne de Woodward’ın kendisi bu konu hakkında erken bir açıklama yapmaya niyetli değil. Ancak önümüzde koskoca bir E3 var ve oyunla ilgili de ufak ufak bilgiler geldiğine göre kim bilir belki de Sony’nin panelinde şöyle kapsamlı bir duyuruya şahit oluruz.

Last of Us Part 2’de Ashley Johnson ve Troy Baker, Ellie ve Joel olarak geri dönüyor. Artık yetişkin bir Ellie ve yaşlanmış bir Joel göreceğimiz oyun PS4’e özel olarak geliştiriliyor.