reklamı kapat

POPÜLER

breaking bad

Westworld 3. sezonda heyecan uyandıran Breaking Bad transferi

HBO’nun Game of Thrones’tan sonra en dikkat çeken işine dönüşen Westworld üçüncü sezonuyla ekranlara geri dönecek. Görünen o ki gelecek bölümlerde hepimizi şaşırtan bir isim hikayeye dahil olacak.

Deadline sitesinin haberine göte Westworld’ün üçüncü sezondaki oyuncu kadrosuna Aaron Paul dahil oldu. Breaking Bad dizisinde Jesse karakterine hayat veren oyuncu daha sonra The Path ile karşımıza çıkmıştı. Ancak Breaking Bad kadar dikkat çeken bir yapımda yer almamıştı. Westworld kadrosuna katılmasıyla birlikte bu durum değişmiş olacak.

Aaron Paul‘un hayat vereceği karakter ise özenle gizleniyor. Yapımcılar karakter hakkında ser verip sır vermemeyi tercih ediyor. Fakat Deadline’ın haberi onun karakterini dizide düzenli olarak göreceğimizi ifade ediyor. Yani Aaron Paul sadece dikkat çekici bir konuk oyuncu olarak kalmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Westworld’ün üçüncü sezonuyla ne zaman ekrana döneceği hala belli değil. HBO‘nun üçüncü sezon onayı verdiği uzun zaman önce belli olmuştu. Fakat o zamandan bu yana dizi hakkında somut bir gelişme yaşanmamıştı. Heyecan verici bir noktada sezon finali yapan dizinin hikayeye nasıl devam edeceği büyük merak konusu. Bakalım Aaron Paul’un katılması Westworld’ü nasıl etkileyecek?

İlginizi çekebilir

2. sezon finali tanıtımı