reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 10 Pro

Leica imzalı çift kamerasıyla fark yaratan Huawei Mate 10 Pro her koşula hazır

Huawei, Mate 10 Pro büyük bir başarıya imza attı. Yapay zeka teknolojisine sahip işlemcisiyle fark yaratan telefon her türlü hava koşulunda kolaylıkla kullanım imkanı sağlıyor. Her türlü ortamı algılayabilen telefon, üstün görüntü kalitesi için gerekli ayarları yapabiliyor.

Kar fotoğrafları çekebilmeye yardımcı olan telefon, gündoğumu, gün batımı, bitkiler, çiçekler, yemekler ve belgeleri de kolaylıkla algılıyor. Gereksiz gecikmeler olmadan fotoğraf çekebilmeyi mümkün kılan Mate 10 Pro, profesyonel fotoğraflar çekebilmek için ayrıcalık sunuyor. Mate 10 Pro, yapay zeka desteği sayesinde bütün ortamların kolaylıkla algılanmasını sağlıyor.

Yapay zeka destekli amiral gemisi telefon: Huawei Mate 10 Pro

Kirin 970 işlemcisiyle çok daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir mobil deneyim vadeden Mate 10 Pro’da 6 inçlik FullView ekran bulunuyor. Huawei Mate 10 16:9 ekran oranıyla gelirken, Mate 10 Pro 18:9 OLED panele sahip. HDR10 özelliği sayesinde canlı ve keskin renkler sunabilen cihazlar, multimedya deneyimini de artırıyor. Her iki model de Leica çift arka kamerayla gelirken, Mate 10 Pro aynı zamanda IP67 derecesinde suya ve toza da dayanıklı. Pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için güç dağıtımını akıllıca ayarlayabilen pil yönetim sistemine sahip Mate 10 Pro, 4.000 mAh güce sahip pille geliyor. Süper hızlı şarj teknolojisine sahip telefon 30 dakikada yüzde 58 şarja ulaşabiliyor. Kutudan Android 8.0 ile çıkan telefonda tamamen yenilenmiş EMUI 8.0 arayüzü yer alıyor. Türkiye satış fiyatı kısa bir süre önce açıklanan telefonun tüm detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video