reklamı kapat

POPÜLER

LEGO Leica M

Leica M tutkunlarını mest edecek LEGO seti

Leica kameralarının hayranı ve bir LEGO müptelasıysanız, Leica M kameraya özel LEGO seti, koleksiyonunuzun en nadide parçası olabilir.

Yaratıcılık konusunda herhangi bir sınırı bulunmayan LEGO, bu kez karşımıza Leica M formunda çıkıyor. Geçmişte kullanıcıların hazırladığı mini Macintosh‘tan tutun da Apple kampüsüne kadar pek çok ilginç projeye de yer vermiştik. Ancak bu seferki doğrudan Leica tutkunlarını hedefine oturtuyor. Söz konusu seti Chris McVeigh hazırlıyor. Bu isim bu tarz setleri takip edenler için tanıdık gelmiş olabilir çünkü McVeigh’in elinden çıkmış pek çok retro set bulunuyor. Buna 2015’te adımlarını tek tek yayınladığı Macintosh seti de dahil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Leica mağazasında satılıyor

Söz konusu set McVeigh’in ilk fotoğraf makinesi çalışması değil ancak aralarında en dikkat çekeni ve etkileyici olanı diyebiliriz. Leica’nın resmi mağazasında satılan ürünün stokları tükettiğini de belirtelim. 45 dolarlık bu mini set 7,62 x 5,08 x 3,175 cm boyutlarında. 110 parçadan oluşan set, masanızda ya da rafınızda sergileyebileceğiniz hoş bir ürüne dönüşüyor anlayacağınız. Küçük bir set olduğu için yapımının da çok zaman almayacağını söyleyelim. Daha ön siparişteyken stokları tüketen ürünün yeni stok ekleyip eklemeyeceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Chris McVeigh’nin diğer tasarımlarına kendi sitesinden ulaşabilirsiniz. McVeigh pek çok tasarımı, kullanılan parçalarla beraber detaylı bir şekilde anlatıyor.

İlginizi çekebilir

Büyüklere özel LEGO heykel seti