reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga Book yeni renk seçeneklerine kavuşuyor

Lenovo’nun geçtiğimiz sene gün yüzüne çıkarttığı Yoga Book hibrit bir cihaz satın almak isteyenlere farklı bir alternatif sunuyor. Klavyesiz tasarımıyla dikkat çeken Yoga Book yakında yeni renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bizim de inceleme fırsatı yakaladığımız Yoga Book oldukça şık bir tasarıma sahip. Windows 10 ve Android olmak üzere iki farklı işletim sistemi seçeneği bulunan cihaz ikisi bir arada bir model oluşuyla öne çıkıyor. Tüm bu olumlu yanlarına rağmen Yoga Book şimdiye kadar sadece siyah ve altın renk seçeneğine sahipti. Bu da alıcıların farklı tercihlerde bulunmasını imkansız hale getiriyordu. Lenovo cephesinden yapılan yeni açıklamaya göre Yoga Book iki farklı renk seçeneğine kavuşuyor. Bunlar kırmızı ve beyaz olacak. Fakat yeni renk seçenekleri cihazın sadece dış yüzeyini etkiliyor. Yani bilgisayarı kullanmak üzere açtığınızda iç yüzde sizleri yine siyah karşılıyor. Bu da dışarıdan bakıldığında pek hoş görünmüyor.

Lenovo’dan paylaşılan bilgilere göre yeni renk seçenekleri yurt dışında eylül ayından itibaren satışa sunulacak. Yeni renkler cihazın hem Windows 10 hem de Android versiyonu için geçerli olacak. Yoga Book’un yeni renklerinin Türkiye’de ne zaman satışa çıkartılacağı ise henüz bilinmiyor.