reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro incelemesi

Uzun süredir tablet pazarında fark yaratacak bir ürünle karşılaşmamıştık. Lenovo’nun son sürprizi Yoga Tablet 2 Pro, farklı tasarımı ve ilginç özellikleriyle, birbirinin kopyası Android işletim sistemli tabletlerden kolayca sıyrılmayı başarıyor 

Dizüstü bilgisayarları ve artık yavaş yavaş hakim olduğu akıllı telefon pazarından sonra Lenovo, tablet modelleriyle de adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Yoga ailesinin yeni üyesi, tasarımdan donanıma kadar sahip olduğu birçok özellikle, envai çeşit seçeneğin yer aldığı pazarda kendini hemen fark ettirmeyi başarıyor. Lenovo’nun Yoga serisi tabletlerine alışıksanız, Yoga Tablet 2 Pro size yabancı gelmeyebilir. Ancak bilmeyenler için tabletin son derece farklı ve yenilikçi göründüğüne şüphe yok.

Yoga Tablet 2 Pro, adından da anlaşılacağı üzere daha önceki modellerin üzerine geliştirilen, şu an piyasadaki en yeni ve en gelişmiş Lenovo imzalı tablet. 13,3 inç ekranlı bu heybetli cihaz, tasarım özelliklerinden kullanıcılara hazırladığı “küçük sürprizlere” kadar oldukça ilgi çekici detaylara sahip. O sürprizlerden en heyecan uyandıranı şüphesiz tablete gömülü gelen projeksiyon özelliği. Ancak bu konuya daha sonra değineceğiz. Gelin şimdi Yoga Tablet 2 Pro’nun dış görünüşünden başlayalım.