reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga X Lenovo Yoga Pad Pro

Güzel özellikler ile gelen Lenovo Yoga Pad Pro için tarih verildi

Daha önce Lenovo Yoga X olarak geçen Lenovo Yoga Pad Pro, ay bitmeden resmi olarak lanse ediliyor. Model iddialı geliyor.

Android tablet modeli Lenovo Yoga Pad Pro, geçtiğimiz günlerde bünyesinde HDMI portu olmasıyla ses getirmişti.

Bu HDMI portu ile tablet tam olarak bir harici monitör haline getirilebilecek. Bu sayede ürün bir laptop’a bağlanarak ikinci ekran olabilecek ya da Switch bağlantısı ile oyun ekranı haline getirilebilecek.

Bu imkan daha önce de söylediğimiz gibi kağıt üzerinde oldukça faydalı duruyor. Birçok kişi son dönemde portatif monitörlere ciddi ilgi duyuyor.

Yoga Pad Pro Android tablet, resmi olarak da 24 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Kendi başına dik durabilecek bir gövde tasarımıyla gelen ürün, aktarıldığı kadarıyla 13 inç 1440P 120 Hz ekran kullanıyor. Buradaki 120 Hz, yüksek akıcılık anlamına geliyor.

Ekranında 4.096 seviye basınç hassasiyetine olan yani stylus kalem desteğiyle beraber gelen Android tablet, gücünü Snapdragon 870 işlemciden alacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Yoga Pad Pro Türkiye’de satılmayabilir

Ancak bunun kesin olmadığını da belirtelim. Firma burada bir sürpriz yapabilir. Dolby Atmos destekli dörtlü hoparlör ile yolda olan Android tablet, iki farklı USB-C portuna sahip.

Çift port sayesinde ürün şarj edilirken harici aksesuar bağlantısı kurulabilecek. Android tablet pazarına yakında Samsung ve Xiaomi’den de yeni modeller eklenecek.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem