reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga X Lenovo Yoga Pad Pro

HDMI portu ile dikkat çeken Lenovo Yoga X tablet ortaya çıktı

Lenovo, bu sefer gündemde iki yeni tablet modeliyle bulunuyor. Burada özellikle Lenovo Yoga X tablet modeli dikkat çekiyor. İşte detaylar;

Lenovo Yoga X, ortaya çıktığı kadarıyla yakında lanse edilecek bir Android tablet. Bu tabletin en büyük özelliği ise bünyesinde HDMI portu olması. Peki bu ne işe yarayacak?

HDMI portu ile tablet tam olarak bir harici monitör haline getirilebilecek. Bu sayede ürün bir laptop’a bağlanarak ikinci ekran olabilecek ya da Switch bağlantısı ile oyun ekranı haline getirilebilecek.

Bu imkan kağıt üzerinde oldukça faydalı duruyor. Birçok kişi son dönemde portatif monitörlere ciddi ilgi duyuyor. Türkiye’de de birçok taşınabilir monitör seçeneği yer alıyor.

Ne zaman tanıtılacağı, hangi pazarlara getirileceği ya da özellikleri henüz belli olmayan Yoga X, kendisine gündemde şimdiden yer bulabilmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Yoga X öncesinde firma yeni bir tablet daha tanıttı

Şimdilik ismi Xiaoxin Pad Pro 2021 olarak geçen ancak global pazara Lenovo Yoga Tab 13 olarak çıkabileceği aktarılan tablet, üst düzey özelliklere sahip.

Örneğin modele gücünü Snapdragon 870 işlemci veriyor ve 600 nit parlaklık, 90 Hz yenileme ile 2.560×1.600 piksellik bir OLED ekran yer alıyor.

Stereo hoparlör sistemi bulunan modern tasarımlı tablet, kaça satılacak bilinmiyor ancak çok pahalı olması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem