reklamı kapat

POPÜLER

Google Entertainment Space

Google, Android tabletler için duyurdu: “Entertainment Space”

İnternet devi Google, Android telefonlar yanında Android tabletleri unutmadığını gösterdi ve karşımıza Entertainment Space ile çıktı.

Google tarafından direkt olarak Android tabletler için hazırlanan Entertainment Space, isminden de anlaşılabileceği üzere tüm eğlence ihtiyaçlarını tek bir merkezde topluyor.

Entertainment Space, tam olarak filmleri, dizileri, oyunları, kitapları ve videoları birleştiren bir platform olarak karşımızda yer alıyor.

Modern bir arayüze sahip olan Entertainment Space, özellikle dizi / film konusunda çok güzel görünüyor. Çünkü tüm içerikler bulundukları platformlar üzerinden bir araya getiriliyor.

Böylelikle kişiler izleyecek yeni içerik bulmak adına farklı farklı servislerin uygulamalarında dolaşmak zorunda kalmıyor. Oyun kısmında ise Android oyunlarına odaklanan Space, 

Entertainment Space için en kötü detay ise herkes için hemen kullanıma çıkmayacak olması. Çıkışın global olarak belirli tabletler üzerinde yıl sonunda olacağı aktarılıyor. Ancak bu ay Walmart onn. tabletlerde Space denenebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Entertainment Space ile güzel bir adım atan Google, Android tabletlere yeteri kadar önem vermiyor

Biliyorsunuz uygulama temelinde halen Android tabletlerin iPad’lerin çok geride kaldığı aktarılıyor. Android tabletler donanım konusunda oldukça iyiler.

Ancak uygulama desteğinin düşük olmasıyla modeller geri planda kalıyor. Google’ın esas olarak bunlara önem vermesi gerekiyor. Tablet pazarında donanım tek başına fark yaratamıyor.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem