reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Lemon 3

Lenovo’nun ismi telefonlardan siliniyor

Teknoloji dünyasında Lenovo’nun önemli bir yeri olduğu gerçek. Ancak akıllı telefon dendiği zaman Motorola’nın marka algısının daha yüksek olduğunu da söylemek gerekiyor. Google’dan Motorola’yı satın alan Lenovo, şimdi şirketin bu gücünü kullanmaya hazırlanıyor. 

Söylenenlere göre Lenovo P2, üzerinde Lenovo ismini taşıyan son telefon olarak karşımıza çıkacak. Sonrasında ise Lenovo’nun telefonlarında Motorola adının yer alacağı ifade ediliyor. Konunun netlik kazanması için 8 Kasım’da tanıtılacak olan Lenovo P2 ve Moto M cihazlarını beklemek gerekiyor. Bu değişiklik gerçekten yapılacak mı ve uzun vadede Lenovo’ya neler kazandıracak, bunu zaman gösterecek.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Lenovo’nun ismi telefonlardan siliniyor” için 2 cevap

  1. Abra Kadavra dedi ki:

    Lenovonun satislarinin az olmasi ismiyle alakali degil ki kaliteyi tutturamadilar. Lenovo’nun işlemci, ram, kamera ve arayüz konusunda gelişime ihtiyaci var. Sadece batarya suresini arttirayimla iş bitmiyor. Tabi malzeme kalitesi de önemli. Vibe x2 elimde parçalanmisti. P1 desen ekran arizasi verdi servis bile yapamadı. K2 Note hemen iade etmiştim. Ama bunlari satin alirken Lenovo yazisindan dolayı karizma yaparim diye almistim o da ayri bir konu.Motorala tabiki degisim yapabilir sonucta telefon markalari içinde global bir yere sahip ama bu eskidendi. Lenovo, Xiaomi’ yi biraz incelesin örnek alsin.

  2. Baabababa dedi ki:

    Duruma göre değişir motorola adini alirlarsa daha çok satış yapacakları kesin global pazarda tatminkar bir sıraya girerler mi bilemiyorum ama appleda boş durmuyor ayrıca android telefon yapımı gerçekten zor samsung bunu tam olarak beceremiyor maalesef , sony bu konuda iyi , bakalim lenovo ne yapacak