reklamı kapat

POPÜLER

lenovo

Lenovo’nun katlanabilir ekranlı telefonu çalışırken görüntülendi [Video]

Lenovo’nun merakla beklenen katlanabilir ekranlı telefonu gün ışığına çıktı. 2016 yılının haziran ayında ilk katlanabilir ekranlı telefonunu ortaya çıkaran şirket, bir yıl sonrasında rafine edilmiş ürününü gözler önüne serse de telefonla ilgili sessizliğini korumuştu.

Kısa bir süre önce Lenovo, telefonla ilgili açıklamada bulunmuştu. Weibo sosyal ağında bir kullanıcının katlanabilir ekranlı telefon mesajına yanıt veren Lenovo, kullanıcıların bir süre daha sabırlı olmasını belirmişti ve telefonun önümüzdeki ay tanıtabileceğini söylemişti. Şu ana kadar katlanabilir ekranlı telefonla ilgili bir sızıntı olmaması Lenovo’nun telefona hazır olmadığı anlamına geliyor. Şirketin nihai sürümden önce katlanabilir ekranlı telefonuyla ilgili son ayrıntıları önümüzdeki ay paylaşması bekleniyor. Twitter üzerinden paylaşılan katlanabilir ekranlı telefona bakıldığında telefonun yenilikçi bir tasarım sunduğu görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei ve Samsung’un da katlanabilir ekranlı telefonları da yolda

Huawei ve Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonlarını önümüzdeki ay satışa sunması bekleniyor. Galaxy F isimli telefonun yurt dışında 1.800 dolardan satışa sunulacağı iddia ediliyor. Yeni bir teknoloji olduğu için Huawei ve Lenovo’nun katlanabilir ekranlı telefonlarının satış fiyatlarının da yüksek olması bekleniyor.