reklamı kapat

POPÜLER

lenovo

Lenovo’dan katlanabilir ekranlı telefon hakkında güzel haber

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar söz konusu olduğunda akla gelen ilk marka Samsung olsa da diğer şirketler de katlanabilir ekranlı telefon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Advertisement

2016 yılının haziran ayında Lenovo ilk katlanabilir ekranlı konsept cihazını göstermişti. Şirket bir yıl sonrasında rafine edilmiş ürününü gözler önüne serse de telefonla ilgili sessizliğini korumuştu. Weibo sosyal ağında bir kullanıcının katlanabilir ekranlı telefon mesajına yanıt veren Lenovo, kullanıcıların bir süre daha sabırlı olmasını belirtti ve telefonun önümüzdeki ay tanıtabileceğini söyledi. Şu ana kadar katlanabilir ekranlı telefonla ilgili bir sızıntı olmaması Lenovo’nun telefona hazır olmadığı anlamına geliyor. Şirketin nihai sürümden önce katlanabilir ekranlı telefonuyla ilgili son ayrıntıları önümüzdeki ay paylaşması bekleniyor. Telefonun ne gibi yenilikçi özellikleri kullanıcılara sunacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei’nin katlanabilir ekranlı telefonu da yolda

Huawei’nin CEO’su katlanabilir ekranlı telefon hakkında kısa bir süre önce iddialı açıklamada bulunmuştu. Huawei CEO’su katlanabilir telefonların bilgisayarların yerini alacak en iyi cihaz konumunda yer aldığını dile getirmişti. Huawei ve Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonlarını önümüzdeki yıl tanıtması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un gelecek hayali