reklamı kapat

POPÜLER

LG

Katlanabilir ekranlı LG televizyon hakkında müjde

Bloomberg’in aktardığı bilgiye göre LG, CES 2018 Fuarı’nda sergilediği katlanabilir ekranlı televizyon prototipini önümüzdeki yıl satışa sunuyor.

65 inçlik OLED paneller, kullanılmadığı zaman bir standın içine girebiliyor veya ekranın bir bölümünü gizleyebiliyor. 4K çözünürlüğe ve 21:9 ekran deneyimine sahip olan televizyonun katlanabilir oluşuya görenlerin ilgi odağı olacağa benziyor. Bloomberg ayrıca, LG’nin ilk 5G telefonunu Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde açıklayacağını söylüyor, ancak bu pek de sürpriz deği. Sprint ve LG, yılın ilk yarısında 5G cihaz açma planlarını çoktan duyurdu. Evleaks tarafından yapılan iddiaya göre LG, katlanabilir ekranlı telefonunu önümüzdeki ay gerçekleşecek CES Fuarı’nda sergileyecek. Samsung kısa bir süre önce katlanabilir ekranlı telefonunu sergilese de telefonla ilgili detayları vermekten kaçınmıştı. Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonuyla ilgili detayları şubat veya mart ayında paylaşacağı belirtiliyor. LG’nin Samsung’nda önce davranıp katlanabilir ekranlı telefonunu CES Fuarı’da tanıtması bekleniyor. Katlanabilir ekranlı LG telefonunda ne gibi özellikler sunacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir ekranlı televizyon ve telefonun satış fiyatı açıklandı mı?

Katlanabilir ekranlı televizyonun ve telefonun fiyatı henüz açıklanmasa da yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını söylemek mümkün. Detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un akıllı telefon prototipi