reklamı kapat

POPÜLER

LG

Katlanabilir ekranlı LG telefonun tanıtım tarihi ortaya çıktı

Popüler sızıntı kaynaklarından Evan Blass namıdiğer evleaks, LG’nin merakla beklenen katlanabilir ekranlı telefonunun tanıtım tarihini ortaya çıkardı.

Evleaks tarafından yapılan iddiaya göre LG, katlanabilir ekranlı telefonunu önümüzdeki ay gerçekleşecek CES Fuarı’nda sergileyecek. Samsung kısa bir süre önce katlanabilir ekranlı telefonunu sergilese de telefonla ilgili detayları vermekten kaçınmıştı. Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonuyla ilgili detayları şubat veya mart ayında paylaşacağı belirtiliyor. LG’nin Samsung’nda önce davranıp katlanabilir ekranlı telefonunu CES Fuarı’da tanıtması bekleniyor. Katlanabilir ekranlı LG telefonunda ne gibi özellikler sunacağı ise henüz bilinmiyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz LG imzalı telefonun yüksek fiyattan kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG’nin kamerasıyla dikkat çeken yeni telefonu da yolda

LG’nin 16 arka kameralı bir model tasarladığı da iddia ediliyor. Belirli bir kavise uygun olarak sıralanacağı belirtilen bu 16 kamera, tek bir çekimde birden fazla açının yakalanmasına imkan tanıyacak deniyor. Bu sayede kişilerin bir çekim yaptıktan sonra fotoğraflar üzerinde ciddi değişiklikler yapabileceği söyleniyor. Birden fazla açıda çekim yapıldığı için “kişilerin kafaları” bile çekimden sonra hareket ettirilebilecek gibi duruyor. LG’nin kamerasıyla dikkat çeken telefonunu önümüzdeki yıl tanıtılması bekleniyor. LG ve Samsung haricinde Huawei’nin de katlanabilir ekranlı telefon çalışmalarını yaptığını belirtelim. Yeni gelişmeler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un akıllı telefon prototipi