reklamı kapat

POPÜLER

Insta360 ONE RS

Lensleri değiştirilebilen aksiyon kamerası Insta360 ONE RS tanıtıldı

Aksiyon kamerası pazarının GoPro ile beraber en önemli isimlerinden Insta360, bu sefer Insta360 ONE RS modeli ile ses getirdi.

Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz Insta360 ONE RS, diret olarak ONE R üzerine kuruluyor ve aynı modüler yapıyı benimsiyor. Modelin lensi, ana beyin kısmı ve kırmızı bataryası birbirinden ayrılabiliyor. Modüler yapısına rağmen sunulan özel hazne ile beraber çok zorlu şartlara dayanıklı olan aksiyon kamerası, yerini aldığı modelden daha güçlü ve daha büyük pil ile geliyor. Yerleşik olarak çok iyi seviyede görüntü sabitleme yapabilen ve eskiye nazaran daha iyi ses kaydı sunan kamera, anlık olarak 2.7 kat zoom verebiliyor ve özellikle yeni geliştirilen 4K Boost lensi ile ses getiriyor. Bu lens 1/2 inç 48 megapiksel sensör üzerine kuruluyor. Bu F2.4 diyaframlı lens modülü ile 4K 60 fps video çekebilen ve aynı zamanda 48 megapiksel fotoğraflar kayıt altına alabilen model, istenirse üstten alttan kırparak geniş formatta 6K video çekimin de yapabiliyor.

Insta360 ONE RS aksiyon kamerası için aynı zamanda çift lensli 5.7K 360 derece görüntü kaydı modülü ile kalbinde 5.3K 1 inç sensör yer alan Leica imzalı modül de tercih edilebiliyor. Burada en iyi görüntü kalitesini ONE R için de sunulan 1 inç modül veriyor. Sensör ne kadar büyük olursa kalite o kadar artıyor. Bağlı selfie çubuklarını yazılımsal olarak ortadan kaldırabilen ürün, elbette bir ekrana da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ONE RS aksiyon kamerası için firmanın buradan ulaşabileceğiniz resmi satış sayfasında birçok farklı kombinasyon yer alıyor. Burada karşımıza çıkan en düşük fiyat 4K Boost Lens ile beraber 299 dolar seviyesinde yer alıyor. 4K Boost Lens + 360 derece lens tercih edildiği zaman ise 550 dolar fiyat ortaya çıkıyor. Ürünün tanıtım videosunu sayfanın en üstünde izleyebilirsiniz.

Insta360 ONE RS yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin