reklamı kapat

POPÜLER

LG 5G akıllı telefon

LG’den 400 milyon dolarlık zararın gölgesinde iddialı 5G akıllı telefon açıklaması

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, sektörde kalmaya devam ediyor. Bunu diyoruz çünkü dev isim mobil tarafta sürekli olarak zarar ediyor. Firma karlılığa geçiş içinse 5G akıllı telefon modelleri ışığında çok iddialı bir açıklama yapıyor.

LG çok ama çok uzun zamandır mobil tarafta düzenli olarak zarar açıklıyor. Sektöre birçok yenilik getirmesine ve güzel telefonlar hazırlamasına rağmen öne çıkamayan firma, bunu elbette değiştirmek istiyor. Yılın başında işleri yoluna koymak için büyük bir yeniden yapılanma gerçekleştiren firma, bununla da istediği başarıya ulaşmış değil. 2018 sonunda 400 milyon dolarlık zarara ulaşacak denilen dev isim, çıkış yolunu ise 5G akıllı telefon modellerinde görüyor. Kendisini 5G akıllı telefon üretecek sayılı üreticilerden birisi olarak gören LG, bu açıdan 2019 için oldukça umutlu görünüyor. 5G telefonların 2019’un ilk çeyreğinde satışlarını artıracağını söyleyen dev isim, diğer modellerdeki satışlarla beraber 2019’da kar edebilir hale gelmeyi umut ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En son V40 ThinQ modelini tanıtan LG, 5G akıllı telefon konusunda iddialı

Yeni akıllı telefon modeli V40 ThinQ, özellikle beş kamerasıyla fark yaratıyor. Modelin önünde geniş açı ve ultra geniş açı olmak üzere iki tane özçekim kamerası yer alıyor. Modelin arkasında ise normal, geniş açı ve telefoto olmak üzere üç farklı kamera bizleri karşılıyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un en yeni kulaklık modelini gördünüz mü?