reklamı kapat

POPÜLER

LG G6+’ın ilk resmi videosu yayınlandı!

Geçen günlerde LG G6+ ile ilgili olarak ilk bilgiler gün yüzüne çıkmış ve biz de bunu sizlerle paylaşmıştık. LG cihazın resmi olarak tanıtımını gerçekleştirmişti fakat cihazla ilgili herhangi bir video yayınlamamıştı. Yayınlanan ilk resmi video ile birlikte cihazın detaylarına göz atma fırsatı yakalıyoruz. 

Yayınlanan reklam filmi LG G6’nın zaten bildiğimiz özellikleri anlatmakla vakit kaybetmiyor ve sadece LG G6+’ın farklılıklarını gösteriyor. Normal LG G6 bazı bölgelerde kablosuz şarj ve Hi-Fi DAC gibi özelliklerden mahrum kalırken LG G6+’ta bu özellikler standart olarak geliyor. Kutudan çıkan B&O imzalı kulaklıklar, müzik tutkunlarının beğenisini kazanacağa benziyor. LG G6+, standart versiyondan farklı olarak iki yeni renk seçeneği sunuyor. Optical Marine Blue ve Optical Terra Gold gibi oldukça havalı isimlere sahip olan renklerin basitçe roze altın ve mavi olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazda IP68 suya dayanıklılık özelliği sunulmaya devam ediyor. Bu da teoride cihazın 1 metreye kadar 30 dakika boyunca suya dayanıklılık sunduğunu gösteriyor. Zaten reklam filminde de suya dayanıklılık özelliğinin altı bir kez daha çizilmiş durumda.

Temel olarak LG G6 ile aynı özelliklere sahip cihazın asıl farkı ise RAM’de karşımıza çıkıyor. LG G6’da 4 GB RAM bulunurken LG G6+’ta 6 GB RAM’e yer veriliyor. Çıkış tarihi ve fiyatı bilinmeyen cihazın tanıtım videosuna haberin görselinden göz atabilirsiniz.