reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG pandemiyle mücadeledeki felsefesini açıkladı

LG, Orta Doğu ve Afrika’da HVAC (Heating Ventilating and Air Conditioning) alanında bölgedeki varlığını genişletmeyi amaçlıyor.

Advertisement

LG konuyla ilgili açıklamada bulundu. LG’nin Hava Çözümleri İş Birimi Başkanı, sanal olarak gerçekleştirilen konferansta, LG’nin entegrasyon, uzmanlık ve bağlılık değerlerinin yanı sıra konutlar, ofisler ve ticari ortamlar için yeni hava temizleme çözümü ürünleri portföyüne dayandırdığı ”güvenilir ortak olma” yönündeki marka felsefesini açıkladı.

LG’nin Air Solution İş Birimi Başkanı Dr. Lee Kam-gyu, “Çoğu insan LG’yi bir çamaşır makinesi ve buzdolabı markası olarak düşünebilir ama biz tüketicilerin görmediği birçok sektörde çözümler sunuyoruz. LG olarak, müşterilerimizin güvenini artırmak için sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Bölgede HVAC alanında güvenilir bir ortak olmak için daha iyi entegre çözümler, uzman görüşleri ve daha özel destek yoluyla bu taahhüdümüzü pekiştireceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG, HVAC çözümleriyle büyümesini sürdürüyor

Pandemi ve iç mekanlarda geçirilen zamanın artmasının ardından şirket konuyla ilgili çözümler sunuyor. Şirket, entegrasyon, uzmanlık ve bağlılık olmak üzere üç temel değerine odaklanıyor.

Bir entegratör olarak şirket, müşterileri için minimum toplam sahip olma maliyetini (TCO) elde etmek için her projede daha da optimize edilmiş HVAC ve enerji yönetimi çözümleri sunacak. LG, müşterilerinin her türlü sorununa en etkili ve verimli çözümü bulmak için derin uzmanlığına ve teknolojik deneyime dayalı bilgileriyle tavsiyelerde bulunacak.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli