reklamı kapat

POPÜLER

LG Neon H
LG

LG’nin en verimli yenilenebilir enerji çözümü: LG NeON H

LG, yeni güneş panelini görücüye çıkardı. LG NeON H isimli güneş panelinde şirketin yenilikçi N-tipi yarı kesilmiş hücreleri bulunuyor. Yüksek güç çıkışı sağlayan panel, 25 yıl garanti desteğiyle geliyor.

LG NeON H güneş paneli, önceki modele kıyasla gelişmiş performans sunan bir paket içinde karbonsuz enerji ve uzun süreli güvenilirlik sunduğu için hem konut hem de ticari uygulamalar için ideal çözüm olarak gösteriliyor. Günümüzde piyasadaki güneş panellerinin çoğunda pozitif tip hücreler kullanılırken, LG NeON H, Santigrat derece başına yüzde -33 sıcaklık katsayısına sahip negatif N-tipi hücreler kullanıyor. N tipi hücrelerin iki yüzeyli hücre yapısı, hücrelerin güneş ışığını hem ön hem de arka taraftan absorbe etmesini sağlıyor. Sonuç olarak panel, 120 hücresinden maksimum 390W üreterek üstün çıktı sağlarken aynı zamanda güç kaybını da en aza indiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dayanıklı enerji çözümü, zorlu hava koşullarına dayanabiliyor. Ayrıca kurulumdan sonraki ilk saatlerde güneş ışığına maruz kalmadan kaynaklanan performans kaybı ve ışığın neden olduğu bozulmaya (LID) dayanıklı olmasıyla biliniyor.

LG konu hakkında açıklamada bulundu

LG Electronics İş Çözümleri Şirketi Başkan Yardımcısı ve Enerji İş Birimi Başkanı Kevin Kim “Yeni NeON H güneş panelimiz, LG’nin yarattığı en güvenilir ve verimli yenilenebilir enerji çözümüdür. Güneş enerjisi ürünleri için çeyrek asır garanti sunma güvenine sahip yalnızca bir avuç üreticiden biri olan LG, zamanın testine dayanan verimli ve etkili çözümler sağlama taahhüdünü sürdürüyor” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin fütüristik telefon modeli ile tanışın