reklamı kapat

POPÜLER

LG
LG
LG
LG

LG’nin 21:9 ultra geniş monitörü Türkiye’de

LG bu yılın başında tanıttığı ultra geniş kavisli monitörünü Türkiye’de satışa sundu. Hem oyun tutkunlarına hem de profesyonellere yönelik geliştirilen 21:9 UltraWide WQHD IPS Thunderbolt monitör, 3.440 x 1440 piksel çözünürlüğe ve 34 inçlik ekran boyutuna sahip.

Bölünmüş ekran ve PIP modu ile aynı anda birden fazla iş yapılabilen monitör, “Ekran Üstü Kontrol” ve “Ekran Önayarlarım” seçenekleri ile birkaç fare tıklamasıyla monitör ayarlarını kişiselleştirmeye de imkan sağlıyor. FPS, RTS ve özel modlardan oluşan oyun modu sayesinde her tarza göre özelleştirilmiş oyun deneyimi sunan monitor, “Karanlık Dengeleyici” özelliği sayesinde oyun sırasında karanlık alanlarda gizlenen düşmanlar dahil olmak üzere gizli nesnelerin yerini tespit edebilme özelliğine destek veriyor.

Dynamic Action Sync özelliği sayesinde de daha kısa takılma süresi vadeden monitörün tepkime süresi 5 ms, parlaklık değeri ise 300 cd/m2. Yüzde 99’un üzerinde sRGB renk alanına sahip olan monitör, USB 3.0 bağlantısıyla mobil cihazları hızlı şarj edebiliyor. Thunderbolt 2 desteği sayesinde USB 3.0’dan 4 kat hızlı veri transferi gerçekleştirebiliyor. LG 34UC98‘in Türkiye’deki satış fiyatı ise 3.499 TL.