reklamı kapat

POPÜLER

LG’nin yeni akıllı saatinin detaylı görselleri ve fiyatı kendini gösterdi

Hatırlarsanız geçen günlerde LG’nin yeni akıllı saatinin geleceğini sizlere aktarmıştık. Bu bilgiyle birlikte bir de cihazların görseli ortaya çıkmıştı. Bulanık görünen görsellerde LG Watch Style ve LG Watch Sport modellerini görme fırsatı yakalamıştık. Şimdi ise LG Watch Style’ın daha detaylı görselleri gün yüzüne çıktı.

Adından da anlaşılabileceği üzere tamamen tasarıma odaklanan LG Watch Style, yeni görsellerde çok daha net bir şekilde görülebiliyor. Genel hatları itibarıyla önceki LG saatleri aratmayan cihazın sağ tarafında bir adet döner tuşun bulunması dikkat çekiyor. Bu tuşun hem dönerek hem de basılarak farklı işlevler yerine getirebileceği düşünülüyor.

Plastik kayışla görünen cihazın kayış takılan kısmına bakılırsa farklı kayışların takılabilmesi mümkün olacak gibi görünüyor. Arka tarafa baktığımızda ise ilginç bir şekilde kalp ritmi sensörünün bulunmadığını görüyoruz. LG’nin bu sensörü spor modele sakladığı açık. Ancak günümüzde hemen hemen her akıllı saatte yerini alan sensörün yokluğu hissedilecek gibi görünüyor. Gri ve altın renk seçeneklerinin sunulduğu cihazın fiyatı da sızmış durumda. Buna göre cihazı satın alabilmek için 249 doları gözden çıkarmak gerekecek. LG Watch Sport’un ise özellik açısından daha zengin olacağı ve dolayısıyla daha pahalıya satılacağı düşünülüyor. Android Wear 2.0 ile gelecek saatlerin MWC 2017’de tüm detaylarıyla tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR