reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LinkedIn CEO’su Jeff Weiner çalışanına yaptığı sürprizle şaşırttı

Profesyonel bir çevre edinmeye olanak sağlayan LinkedIn’in CEO’su Jeff Weiner çalışanına yaptığı sürprizle takdir topluyor.

Advertisement

Durumu kısaca özetlemek gerekirse LinkedIn’in Dublin ofisinde çalışan Mariah Walton şirketin CEO’su ile tanışmayı ve birlikte fotoğraf çekilmeyi çok istiyordu. Fakat Jeff Weiner’ın Dublin ziyaretinde ofiste olmayacağını fark etti. Bu talihsizliğe rağmen fırsatı değerlendirmek isteyen Mariah ofis masasına bir not bıraktı. Jeff Weiner’a hitap eden bu notta Mariah Walton’ın şirketteki pozisyonu ve şimdiye kadar yaptığı çalışmaların genel bir özeti yer alıyor. Mariah, Jeff Weiner’a Dublin‘le alakalı bir tavsiyede de bulunuyor. Sahte Meksika yemeklerinden uzak durmasını söylüyor. Onun ekrana yapıştırdığı bu notun yanında bir de fotoğrafı yer alıyor.

Paylaşım rekoru kıran fotoğraf

Ofisi ziyaret edip notu gören Jeff Weiner ise çalışanına ufak bir sürpriz yapmaya karar verdi. Mariah Walton’ın masası ve bıraktığı notla birlikte bir selfie çekti. LinkedIn’de paylaşılan bu fotoğraf kısa sürede 32 bin beğeni ve 500 yoruma ulaştı. LinkedIn’in CEO’su Jeff Weiner’ın bu sürprizi kullanıcıların takdirini topladı. Weiner çalışanına şimdiye kadarki başarılı çalışmaları için teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

İşin komik yanı ise Mariah Walton’un hala ofise dönmemiş olması. Patronunun sürprizini Venedik’teyken öğrenen Mariah aşağıdaki paylaşımı yaptı.