reklamı kapat

POPÜLER

Logan filminden son fotoğrafı Hugh Jackman paylaştı

Logan ile en çok sevilen çizgi roman kahramanlarından Wolverine‘e veda edeceğiz. Merakla beklenen bu yapımdan Hugh Jackman yer aldığı yeni bir fotoğraf daha geldi.

Bildiğiniz gibi son filmin hikayesi Marvel‘ın beğeni toplayan çizgi romanlarından Old Man Logan‘a dayanıyor. Paylaşılan resmi özete göre 2024 senesinde Nathaniel Essex dünyayı bir yıkımın içinde bırakıyor. Logan ve Charles Xavier de X-Men ekibinin kaybını sindirmeye çabalıyor. Logan‘ın güçleri giderek azalırken, profesör de alzheimer ile mücadele ediyor. Her şey bu kadar zorken Logan’ın Nathaniel Essex‘i alt etmesi gerekiyor. Bunu ancak kendisinin kadın klonu Laura Kinney ile iş birliği yaparak gerçekleştirebileceğini fark ediyor.

İlgi uyandıran yapımda Hugh Jackman başrolde yer alıyor. Ona Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler eşlik ediyor.

Hakkındaki her türlü gelişmenin yakından takip edildiği Logan filmi 3 Mart 2017‘de vizyona girecek. Hugh Jackman’ın paylaştığı son fotoğrafı hemen aşağıda bulabilirsiniz.