reklamı kapat

POPÜLER

wolverine

Hugh Jackman neden Wolverine’e veda etti?

Çizgi roman sevenlerin favorilerinden Wolverine karakteriyle özdeşleşen Hugh Jackman bu sene izleyici karşısına çıkan Logan ile vedasını gerçekleştirdi. Şimdi hayranları üzen bu kararın hangi sebeplerle alındığı ortaya çıktı.

Sevilen oyuncu Variety’nin büyük ilgi gören Actors on Actors video serisine konuk oldu. Bu videoda Wolverine’e elveda demenin aklına ne zaman, hangi koşullarda geldiğini açıkladı. Meğer onun bu önemli kararının arkasında Jerry Seinfeld’ın sarf ettiği sözler yer alıyormuş. Söylediklerine bakılırsa Hugh Jackman ünlü komedyenle birlikte akşam yemeğine çıkıyor. Konu en sevilen komedi dizilerinden birine dönüşen Seinfeld’a geliyor. Jerry Seinfeld da neden bu diziyi bitirmeye karar verdiğini “Çok geç olmadan partiyi terk etmek lazım” sözleriyle açıklıyor. Jackman bu sözlerin kendisi için de geçerli olduğunu fark ediyor. Böylece dokuz filmlik maceranın ardından Logan’ın Wolverine olarak yer alacağı son film olduğunu resmen duyuruyor.

Doğrusu Jerry Seinfeld’a bu noktada ne kadar içerlesek az. Buna rağmen Hugh Jackman’ın ayrılık kararı Logan gibi şahane bir filme kavuşmamıza vesile oldu. O yüzden tam anlamıyla kızamıyoruz da. Eğer yaşananları Hugh Jackman’dan dinlemek isterseniz açıklama yaptığı anları hemen aşağıda yer alan videoda bulabilirsiniz.

Video