reklamı kapat

POPÜLER

Hugh Jackman açıkladı; Wolverine’in ikonik kostümünü sinemada neden göremedik?

17 sene boyunca Wolverine’e hayat veren Hugh Jackman bir kere bile karakterinin ikonik kostümünü giyme fırsatı bulamadı. Görünen o ki başarılı oyuncu bu konuda oldukça pişman!

X-Men filmleri sayesinde geniş kitlelerin tanıma fırsatı elde ettiği Wolverine kısa sürede en sevilen süper kahramanlar arasına girdi. Toplamda dokuz farklı filmde seyrettiğimiz bu kahraman Logan ile beyaz perde macerasını sonlandırdı. Film her ne kadar büyük beğeni toplasa da 17 senelik süreç içinde Wolverine’i ikonik kostümüyle görememek hayranların eksikliğini hissettiği detaylardan biri. Görünen o ki Hugh Jackman da hayranların hislerini paylaşıyor.

Collider‘ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan Jackman kostümü neden sinemaya aktarmadıklarını açıkladı. Durumu “Nasıl yapacağımı bilemediğim birçok şey oldu. Hayranlar her zaman ‘Seni ne zaman sarı mavi kostümde göreceğiz? Kostümü giymen lazım!’ diyordu. Biz de bunu The Wolverine’de az da olsa denedik. Ama olmadı. Filmin sonundaki uçak sahnesinde Wolverine bir kutuyu açıyor ve klasik kostüme bakıyordu. Sanırım bu sahne daha sonra kesildi. Kısacası kostüm bir türlü nasıl yapacağımıza karar veremediğimiz bir nokta oldu.” sözleriyle özetledi.

Her ne kadar Hugh Jackman’ın Wolverine’ini olduğu gibi sevsek de, onu kostümle görmek de şahane olurdu diye düşünmeden edemiyoruz.

YORUMLAR