reklamı kapat

POPÜLER

Logitech, Bluetooth’lu klavye ve mouse ailesini genişletiyor [Video]

Logitech Bluetooth’lu klavye ve mouse ailesini genişletmeye devam ediyor. IFA 2015‘te tanıttığı yeni cihazlarla çok daha özgür ve rahat bir kullanım sunuyor.

Logitech’in birden fazla cihaza bağlanabilen işlevsel klavyelerine bir yenisi daha eklendi. K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard, gri ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. 423 gram ağırlığındaki klavye kompakt boyutlarıyla rahatlıkla taşınabiliyor. Bluetooth aracılığıyla 3 cihaza kadar bağlanabilen klavye, Easy Switch tuşlarıyla cihazlar arasında kolay bir şekilde geçiş yapabiliyor. Apple cihazları için kısayol tuşları da bulunan K380, daha önce bağlandığınız cihazı da hatırlayarak tuşlarla desteklenen kısayolları ve özellikleri etkinleştirebiliyor. İki adet AAA pille çalışan klavye iki seneye kadar pil ömrü vadediyor. Klavyenin KDV dahil edilmemiş satış fiyatı 45 dolar.

Logitech’in yeni mouse’u M535, avuç içine oturan ergonomik tasarımı ile rahat bir kullanım vadediyor. Gri ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan mouse’ta programlanabilir navigasyon tuşları kontrolü avuç içinize bırakarak uygulamalar arasında geçiş yapma, masaüstünü değiştirme, dosya ve fotoğrafları sürükleyip bırakma ve Mac bilgisayarlarda kontrol panelini açan üç parmakla kaydırma hareketini taklit etmenizi sağlıyor. Ayrıca aynı şekilde Windows 10’da Task View’u görüntülemek mümkün. Tek bir AA pil ile 10 aya kadar pil ömrü sunan mouse’un KDV dahil edilmemiş satış fiyatı 47 dolar.

VİDEO

https://youtu.be/T8D6E10sYu0