reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G930 incelemesi

Oyun kulaklığı tasarlamak her firmanın harcı değil. Uzun saatler süren oyunlar boyunca oyundaki arkadaşlarınızla kesintisiz bir iletişim halinde olmanız gerek. Bunun için kablosuz kulaklıkların pil ömrü büyük önem taşıyor. G930 bu noktada oldukça başarılı bir performans gösteriyor ve 2.5 saatlik şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. Oyun kulaklıklarında aranan bir diğer özellik ise rahatsızlık vermemesi. Logitech bu bakımdan da kusursuz denebilir. Gerek pedlerinin yumuşaklığı gerekse de fonksiyonellik kazandıran hareketliliği rahat bir kullanım vadediyor. Ne kadar uzun süre kafanızda kalırsa kalsın ağrı, sızı yapmıyor. Sol kulaklık üzerinde üç adet programlanabilir tuş bulunuyor. Bunlar, oyun esnasında veya sohbet programlarını kullanırken çeşitli görevleri yerine getirecek şekilde ayarlanabiliyor. Bu tuşları herhangi bir medya oynatıcı açıkken kullanırsanız da ileri/geri alma ve durdurup başlatma işlevi görüyor. Kulaklığın ses izolasyonu da çok iyi. Dışarıdan gelen hiçbir ses, oyun konsantrasyonunuzu bozamıyor. Kablosuz algılama mesafesi 12 metreye kadar olan kulaklık, 7.1 Dolby surround ses veriyor.

► Teknik özellikler ve puanlama sayfa 2‘de

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Logitech G930 incelemesi” için 4 cevap

 1. Aytac Akın dedi ki:

  Artılarda ve eksilerde de gözüküyor ses kalitesi! Acaba artı mı eksi mi ?

 2. Afgan KARAHAN dedi ki:

  @ Aytac Akın

  Ufak bir yanlışlık olmuş. Kulaklığın eksileri bir başka kulaklığınkilerle karışmış web sitemize eklenirken. Şu an düzgün durumda.

 3. Sinan dedi ki:

  Bu kuLaklık oyun kuLaklıgımı ses kasabıLıyormuyuz yanı ben Creative nın bı kulaklıgını aldım TACTİC die ses kalıtesı cok guzel ama oyunda ses kasamıyorum adamın sesının nerden geldıgını anlayamıyorum sagdanmı soldan mı ses 2 kulaklıgada esıt gelıyor karışıyor yanı bundada oyle bı problem varmı acaba ?

 4. faruk dedi ki:

  Arkadaşlar şu an masamın üstünde bu kulaklıktan durmakta, oyun için süper performans veriyor ve dışarıdan ses almıyor tamamen oyuna kitleniyorsunuz, 7.1 ses sistemi zaten etkisini gösteriyor,
  cs, cod4 , pointblank tarzı fps oyunlarında ayak seslerini rahatlıkla duyabiliyor ve çok rahat ses kasabiliyorsunuz. ben yurt dışından 218 liraya aldım, türkiyede fiyatı biraz tuzlu 😉