reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Logitech MX Mechanical

Logitech MX Mechanical Mini

Logitech MX Mechanical

Logitech MX Mechanical ve Mini mekanik klavye modelleri geliyor

Yakında lanse edileceği ortaya çıkan Logitech ürünlerinden birisi ortaya çıktı. Firma Logitech MX Mechanical ve Mini için gün sayıyor.

Advertisement

Roland Quandt bugün sadece detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Logitech Mx Master 3S fare modelini sızdırmadı. Kaynak aynı zamanda Logitech MX Mechanical ve MX Mechanical Mini klavye modellerini de erkenden görücüye çıkardı. Yakında lanse edileceği aktarılan ancak net tarih verilmeyen ürünler, isimlerinde de geçtiği üzere mekanik temel üzerine kuruluyor. MX Mechanical modelini tam boyutlu olarak, MX Mechanical Mini modelini ise sayısal tuş takımı olmadan tasarlanan firma, mekanik klavye dünyasına ince diyebileceğimiz seçenekler eklemek üzere. Direkt olarak profesyonellere ve sürekli olarak bilgisayar başında olmak zorunda olan kişilere hitap eden ürünler, bu açıdan ciddi tasarımlara sahipler.

Kablosuz olarak çalışan MX Mechanical ve MX Mechanical Mini, açıklandığı kadarıyla üç farklı tipte mekanik anahtar ile elde edilebilecek. Burada istenirse sesli, taktiksel ya da yumuşak anahtarlar tercih edilebilecek. Sadece beyaz renkli arka aydınlatma taşıyan mekanik klavyeler, şimdilik görüldüğü kadarıyla herhangi bir bilek desteği ile beraber gelmiyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MX Mechanical ve MX Mechanical Mini modelleri ileride mutlaka Türkiye’de de satılacaktır. Modellerin yurt dışı fiyatları ise 180 euro üstünde olacak gibi görünüyor.

Logitech MX Mechanical yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın