reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Logitech G PRO Gaming Headset

Logitech’ten teknik özellikleriyle fark yaratan kulaklık [Video]

Hazırladığı çevre birimleriyle öne çıkan isimlerden Logitech, kısa süre önce yeni oyuncu kulaklığı G PRO Gaming Headset modelini tanıttı. Üst seviye özellikleriyle dikkat çeken model, gösterişten uzakta yer alıyor.

Advertisement

Hali hazırda birçok kulaklığın satışını yapan Logitech, yeni ürünüyle direkt olarak E-Spor oyuncularını hedef alıyor. Görebileceğiniz üzere oldukça sade görünen ürün, yeni neslin çok sevdiği herhangi bir LED aydınlatmaya da sahip değil. Bünyesinde yüksek kaliteli bir mikrofon yer alan ürün, bu sayede takım içi iletişimi kolay hale getiriyor. Kulaklığın üst bölümü gibi yüksek kaliteli malzemelerden hazırlanan esnek kulaklık, istenirse çıkartılabiliyor. Bu da ürünü normal kullanımlar için de uygun hale getiriyor. Suni deri kulak pedleri oldukça büyük olan G PRO Gaming Headset, söylendiği kadarıyla benzerlerinden yüzde 50 daha fazla gürültü engelleme yapabiliyor. Burada aktif değil pasif engelleme yapabilen oyuncu kulaklığı, kablolu olarak çalışıyor. Bu da hem pil bitme derdini hem de olası gecikmeleri tamamen ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G PRO Gaming Headset

Sadece siyah renk seçeneğiyle gelen oyunculara özel kulaklık, 89 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip. Bu açıdan rekabetçi olan ürün, profesyonel camianın “ciddi” isimlerini memnun edecek gibi görünüyor.

Video