reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile’da Türkçe dil desteği dönemi

Son dönemlerin en fazla ilgi gören oyunlarından PUBG mobil ortama taşındı. Savaş alanını telefonlarımıza taşıyan bu oyun artık Türkçe dil desteği sunuyor. Böylece oyunu hata yapmadan rahatça oynamak mümkün olacak.

Oyun dünyasında fırtına gibi esen PlayerUnknown’s Battlegrounds oldukça başarılı bir şekilde yola devam ediyor. Yılın oyunu adayları arasında yer alan PUBG oldukça kısa bir süre önce mobil dünyasına giriş yaptı. Bu hamleyle oyun dünyasına masaüstünden dahil olamayanları fazlasıyla sevindirdi. Büyük ilgi gören mobil versiyon başta sadece İngilizce ve Çince dil desteğine sahipti. Sevilen oyun şimdi yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Türkçe’nin de dahil olduğu pek çok farklı dilde destek sunmaya hazırlanıyor. Böylece oyunun dünyanın dört bir yanından kullanıcıya hitap etmesi mümkün oluyor.

Hangi diller geliyor?

Yayınlanan güncellemeyi indiren mobil oyuncular Türkçe seçeneğini kullanmaya başlayabilecek. Dil desteğinin Türkçe dışında Almanca, Rusça, Portekizce, Fransızca ve İspanyolca olarak da sağlanacağını söyleyelim. Yabancı dilinizi geliştirmek isterseniz bu farklı dillerden birini de tercih edebilirsiniz. Tencent tarafından tasarlanan popüler oyun hem Android hem iOS kullanıcılarına hitap ediyor. Üstelik bu dünyaya dahil olabilmek için ekstra bir ödeme yapmak gerekmiyor. Her güncellemeyle birlikte gelişme kaydeden oyun mobil dünyaya da hükmedecek gibi görünüyor.

Video