reklamı kapat

POPÜLER

Lordstown Endurance

Lordstown Endurance için kokpit detayları yayınlandı

Son dönemlerin merak edilen modellerinden birisi olan Lordstown Endurance elektronik ortamdan somut bir araca dönüşme sürecinde sona yaklaşıyor.

Kademeli olarak çözülme süreci devam eden elektrikli pickup Lordstown Endurance için ilk ilk kez kokpit detayları paylaşıldı. Ticari kullanıcılara yönelik olmasına rağmen aracın yüksek teknoloji ve modern bir iç mekana sahip olacağı görülüyor. Oldukça büyük bir dijital ekran, tuşlu vites sistemi, petek formunda bardaklıklar ve diğer pek çok detay render çizimlerinde kendisini gösteriyor. Orta konsolunda bol miktarda depolama alanı sunacağını gördüğümüz Endurance’da elektronik park frenine de dikkatlerden kaçmıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lordstown Endurance tanıtım tarihi netleşti

Hydra Design Labs ve Lordstown şu anda aktif olarak gelecek hafta tanıtılacak olan prototip gösteri arabası üzerinde çalışıyor. Lordstown ekibi, modelin üretiminin 2020 yılı sonunda yapılması planlandığını ve araç teslimatlarının 2021’in ilk çeyreğinde başlayacağını da açıklamış durumda. Üzerinde toplam 608 PS güç üreten dört adet tekerlek içi elektrik motoruna sahip olan modelin 5,5 saniyelik 0-100 verisiyle dikkat çekmesi bekleniyor. Sunulacak olan batarya paketiyle maksimumda 402 kilometre dolaylarında menzil vadedecek Endurance’ın çekiş kapasitesiyse 3,5’tona yakın olacak. Modelin fiyatı içinse Amerika merkezli olarak 52.000 dolar gibi bir rakamın konuşulduğunu görüyoruz. Endurance 25 Haziran’da sahneye çıkacak.