reklamı kapat

POPÜLER

Lordstown Endurance

Parçalar belirginleşiyor; elektrikli pickup Lordstown Endurance kokpit detayları paylaşıldı

Yaklaşık iki hafta önce gerçekleştirilen tanıtımıyla birlikte sipariş süreci de başlayan Lordstown Endurance, alıcıların merakla beklediği kokpit detaylarıyla karşımızda.

Resmi tanıtımı geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen elektrikli pickup modeli Lordstown Endurance için hala yapbozun parçalarını birleştirme süreci sona ermiş değil. Tanıtım sürecinde ilk olarak dış tasarım dinamikleri ve bazı rakamsal verileri paylaşılan aracın kısa süre önce de iç mekanlarının ilk fotoğrafları ortaya çıktı. Potansiyel alıcılar için en az rakamsal veriler kadar önemli olan bu parçayla kullanıcı deneyimi konusundaki bilinmezler de aralandı. Markanın resmi kaynakları tarafından gönderilen fotoğraflarda Endurance’ın kokpitini domine eden tamamen dijital bir gösterge paneliyle büyük bir bilgi-eğlence ekranının düzgün bir şekilde birleştiği görülüyor. Aracın direksiyon simidinde kullanılan dört kollu yapı ve iki ön koltuğu ayıran devasa merkez konsol ünitesi de yine gele çerçevede varlığını hissettiğimiz dinamikler arasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lordstown Endurance için teknik özellikler

Modelin performans verileri için de masada bazı temel dinamikler görünüyor. Üzerinde dört adet tekerleğe entegre motorla gelecek olan Endurance, bu sayede 600 beygir güce sahip olacak. 0’dan 100’e hızlanmasının 5,5 saniye süreceği söylenen modelin tam kapasiteli menzil değeri içinse yaklaşık 400 kilometre telaffuz ediliyor. 52.000 dolardan başlayan fiyatlarla sunulacak olan Endurance’ın şimdiden 20.000 adetlik ön sipariş kapasitesi var. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Elektrikli MX-30